YAĞMUR TEMİZLİK İSTANBUL YAĞMUR TEMİZLİK İSTANBUL

Temizlik Şirketleri, Otel Temizlik İşleri,
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler

Adres: Şirinevler Mah.Fetih Cad. Kaplanlar İş Mrkz.No:74- kat 4 Bahçelievler- İSTANBUL

Telefon: 0(212) 583 15 75

Diğer Telefonları: 0(212) 583 15 74

E-posta Adresi info@yagmurtemizlik.com

İnternet Sitesi: http://www.yagmurtemizlik.com

Facebook Adresi: Tıklayınız

Harita Konumu: Tıklayınız

Reklam Alanı

Firma Bilgileri

Turizm ve Otelcilik sektörü için danışmanlık ve outsource hizmet veren profesyonel kadroya sahip Bünyesinde 300 üzerinde çalışanı bulunan kurumsal temizlik ve organizasyon şirketi.

Ürün ve Hizmetler

Hotel Kat Hizmetleri

Dış Cephe Temizliği

Ev Temizliği

Gemi ve Yat Temizliği

Halı ve Koltuk Temizliği

Hastane Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Profesyonel Mutfak Temizliği

Ofis Temizliği

Restoran Temizliği

Sözleşmeli Temizlik Personeli Temini


Biz Kimiz?

Yağmur Profesyonel Hizmetler olarak 20 yıllık sektörel deneyime sahip, eğitimli bir kadro ile temizlik ve organizasyon ve sektörlerinde hizmet vermekte olan firmamız , kaliteyi hizmete dönüştürerek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri odaklı işletme politikamız sayesinde kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.


Çalışanlarımızın kaliteli işçilik sunabilmeleri ve istikrar sağlayabilmeleri amacıyla ekonomik durumlarını iyileştirmek için sürekli proje geliştiriyor ve belirli potansiyele ulaşıldığında kısmi ortaklık vaat ediyoruz, personelimizde aidiyet duygusunu oluşturmak amacıyla hareket ediyoruz.

Günümüzde yaşam koşullarının değişmesi ve insanların zamanlarının çoğunu iş yerlerinde geçirmeleri, yeme alışkanlıkları ve gıda teknolojisindeki değişiklikler, seyahat kolaylığı gibi faktörler mikropların kolayca transfer olmasına neden oluyor. Tüm dünyayı önemli ölçüde etkileyen gıda zehirlenmelerinin kaynağı hijyenik olmayan iş yerleri ve mekanlar olarak gösteriliyor.


Yağmur Profesyonel Hizmetler olarak temizlik alanında yaptığımız işte hijyen faktörü çok önemli olmakla en etkin olmak istediğimiz konu ve en etkili gücümüzde hijyen. Bu anlamda şirketimize hijyen partneri olarak 105 yıllık tecrübesi ile Avrupa’ nın temizlik lokomotifi ve önde gelen temizlik kimyasal üreticisi Kiehl’i seçtik. Kiehl, kazancının %40 bölümünü Ar-Ge yatırımlarına ayırarak sektörde kalıcı ve önder olmayı prensip edinmiş bir marka.


Kiehl ürünleri çevre dostu ve %80 oranında organik bir ürün. Bu ürün ülkemizde çok yeni olmasına rağmen, kalitesi ile çok kısa zamanda sektör lideri olmayı başaracak güce sahip. Yağmur Profesyonel Hizmetler olarak uluslararası şirketlerdeki 20 yıllık tecrübemizi, eğitimli ve bilinçli personellerimizle birleştirerek kaliteyi hizmete dönüştürüyoruz.

Arayabilirsiniz 0212 583 15 74 / 0212 583 15 75

Pazartesi - Cuma : 09.00 - 18.00 

Cumartesi : 09.00 - 14.00

 

Anahtar Kelimeler